MyDNA to opatentowana w USA technologia do naukowego badania wzorów linii papilarnych. Pozwala poznać wrodzone cechy i potencjał człowieka.

Czy warto znać predyspozycje, z jakimi się rodzimy?

Okazuje się, że większość ludzi nie wie, gdzie szukać inspiracji? od czego zacząć? co powinni robić? Znaleźć odpowiedź  na pytanie, w czym są najlepsi na świecie? Gdzie mogą osiągnąć niezwykłe rezultaty? Czy są dobrzy w swojej pracy, ale nie wypełniają swojej misji, swojego celu? Znalezienie odpowiedzi na te pytania jest bardzo trudne.

W życiu wiele działań może być wyzwaniem i inspiracją. Ale jeśli chodzi o powołanie lub wymarzoną karierę, trzeba zrozumieć, że nie zostaniesz dostrzeżony będąc niezłym we wszystkim. W dzisiejszym świecie – zaśmieconym i pełnym przeróżnych bodźców – w którym twoja publiczność ma nieograniczoną liczbę innych opcji, zauważą Cię, jeśli  będziesz Wyjątkowy, będziesz Mistrzem Świata w jakiejś dziedzinie!

Co to jest raport MyDNA?

myDNA to raport przedstawiający z dokładnością do 95% Indywidualną Wrodzoną Charakterystykę, Wrodzony Styl Uczenia się i Rodzaj Wrodzonej Inteligencji. Pomaga zdefiniować możne strony a nawet wybrać idealną karierę.

Brainy Koncentracja

Czego się dowiesz z raportu My DNA?

Wrodzone sposoby nauki

Styl uczenia odnosi się do sposobu w jaki dziecko absorbuje procesy, rozumie i przetwarza informacje.

Wrodzone zdolności

4 główne typy odcisków pozwalają określić wrodzone zdolności danej osoby.

Wrodzona inteligencja & ukryte talenty

Każde dziecko jest wyjątkowe i posiada inne wrodzone talenty. Raport umożliwi rodzicom wgląd w nie.

Scroll to Top